Wygrać lepiej niż tydzień temu - zapowiedź 16 kolejki

W najbliższą sobotę nasi juniorzy po dwóch wyjazdach, w końcu rozegrają mecz u siebie z zespołem LKS "Lotniarz" Bezmiechowa. Kolejny przeciwnik zajmujący dolne rejony tabeli ,ale na pewno trzeba podejść do tego meczu z odpowiednim zaangażowaniem. Dostaliśmy prawie nauczkę tydzień temu ,że meczu na "chodzonego" nigdy się nie wygra.Z kolei drużyna z Bezmiechowej dostała solidne "lanie" od lidera z Długiego przegrywając aż 1:28,ale oczywiście jesteśmy na takim poziomie ,że takie wyniki się zdarzają dość często, najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy są braki kadrowe. Niestety coraz bardziej widać brak chęci młodszych chłopaków do sportu co jest niepokojącym zjawiskiem. Dobrze by było powtórzyć wynik z naszymi przeciwnikami z rundy jesiennej kiedy wygraliśmy na wyjeździe 2:10. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić na to spotkanie w którym miejmy nadzieję wpadnie dużo bramek. Do zobaczenia w sobotę.

Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 10.10

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00