Podsumowanie rundy jesiennej.

Zapraszamy na podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu naszej drużyny. Runda jesienna już przeminęła, okres od 28 sierpnia do 23 października był bardzo intensywny dla naszych zawodników. Mierzyliśmy się z drużynami z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji grać. Można powiedzieć ,że przystąpiliśmy do tej grupy jako "świeżaki" i od samego początku nastawialiśmy się na twardą grę. Komplet wyników naszej drużyny w rundzie jesiennej

• LKS "Cosmos" Nowotaniec 0:5
  • "Sanovia" Lesko 4:1
  • "Pionier" Średnia Wieś 10-0
  • LKS "Sand-bud" Długie 2-6
  • "Remix" Niebieszczany 4-1
  • "Nelson" Polańczyk 14-0
  • "Lotniarz" Bezmiechowa 10-2
  • LKS Pisarowce 4-2
  • "Górnik" Strachocina 3-3

Zauważmy ,że pomimo bardzo słabego startu w wykonaniu naszej drużyny byliśmy w stanie się podnieść i zaliczyć szereg wygranych co zaowocowało 16 punktową zdobyczą na koniec rundy (5W- 1R - 2P). Dla porównania jest to wynik 4x lepszy jaki osiągnęliśmy w tamtym sezonie ,gdzie na swoim koncie po rundzie jesiennej mieliśmy zaledwie 4 punkty. Na pochwałę zależy również styl gry "Płomienia". Staraliśmy się grać ofensywny futbol ,obfitujący w dużą ilość bramek. Zwłaszcza ,że w żadnym meczu nie wystąpiliśmy naszym najmocniejszym składem. Świadczy to bardzo dobrze o postawie naszej drużyny i daje nadzieje na to ,że w rundzie wiosennej będziemy w stanie powalczyć nawet z tymi najmocniejszymi drużynami w naszej lidze, Najlepszym zarówno asystentem jak i strzelcem w rundzie jesiennej w naszej drużynie został Kacper Kaczkowski, który zdobył 16 bramek i 13 asyst. Na wyróżnienie zasługuje również dorobek Bartłomieja Kułaka, który rozegrał zaledwie połowę minut w naszej drużynie ze względu na występy w drużynie seniorów a i tak był w stanie zdobyć 10 bramek i 7 asyst. Z wielkimi nadziejami będziemy przystępować do rundy wiosennej. Po długim okresie przerwy między rozgrywkami zapraszamy na reaktywację rozgrywek w okolicach kwietnia. Do zobaczenia na wiosne.