Pogrom na koniec sezonu - podsumowanie 18 kolejki

W zeszłą sobotę nasi juniorzy podejmowali u siebie zespół "Górnik" Strachocina. Był to ostatni mecz sezonu w naszym przypadku o przysłowiową "pietruszkę",ale chcieliśmy godnie zakończyć zmagania w tym sezonie, jak poszło naszej drużynie? Zapraszamy na krótką relacje:

• Od początku wyszliśmy agresywnie na przeciwnika ,chcieliśmy zaznaczyć naszą dominację i ,że to my będziemy dyktować warunki w tym meczu. Zaczęliśmy świetnie bo już w 10 minucie udaje się nam zdobyć bramkę. Piłkę na prawej stronie ma Karol ,zagrywa w pole karne do Bartka Gromka ,który zostaje wycięty przez obrońce gości ,ale piłka spada pod nogi Radka w okolice 8 metra i pewnym strzałem po krótkim rogu otwiera wynik spotkania.
  • W 33 minucie mamy rzut rożny do piłki podchodzi Bartek Kułak,wrzuca piłkę w pole karne ,Tomek mija się z piłką ,ale dopada do niej Rafał Czubski i strzałem z główki umieszcza piłkę w siatce i podwyższa prowadzenie na 2-0.
  • 2 minuty później Radek ma piłkę w środkowej części boiska ,schodzi do lewej strony ,zagrywa piłkę spowrotem do środka do Bartka Kułaka a ten mija 2 obrońców ,wpada w pole karne i strzałem obok bramkarza podwyższa prowadzenie na 3-0.
  • 7 minut goście wychodzą z akcją lewą stroną, podanie do środka, pomocnik źle przyjmuje piłkę na czym korzysta Tomek podbijając sobie ją nad przeciwnikiem, Tomek rozgląda się do kogo może podać i zagrywa dłuższą na Bartka Kułaka ,który przyjmuje piłkę,ogrywa obrońca i nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. 4-0.Takim wynikiem kończy się pierwsze 45 minut.
  • Po przerwie próbujemy cały czas grać ten sam futbol co w pierwszej połowie. Kolejną bramkę udaje się zdobyć 8 minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Tomek zagrywa piłkę do Kacpra Jurkiewicza ,który odwraca się w stronę bramki, mija 3 pomocników ,schodzi do prawej strony pola karnego i mocnym strzałem po ziemi umieszcza piłkę w siatce. 5-0.
  • 2 minuty później piłkę na lewym skrzydle ma Kamil Smoleń,który rozpędzony zagrywa prostopadłą piłkę do Mateusza Boczara ,ten wpada w pole karne nawija jednego obrońcę i strzela po długim słupku, bramkarz już po raz szósty w tym meczu kapituluje.
  • Na zakończenie 1 kwadransa drugiej połowy niestety tracimy bramkę. Pomocnik Strachociny ma piłkę w środku, zagrywa długą piłkę na napastnika ,który znajduje się na lewym brzegu pola karnego,schodzi do środka ,strzela po długim słupku i niestety nasz bramkarz musi wyciągać piłkę z siatki. 6-1.
  • W 68 minucie akcja praktycznie kopiuj-wklej. Pomocnik gości ma piłkę w odległości 20 metra od naszej bramki,zagrywa piłkę na prawe skrzydło do wbiegającego skrzydłowego ,który pół-wolejem strzela pod rękami naszego interweniującego bramkarza. 6-2.
  •  Na rozpoczęcie ostatniego kwadransa meczu, goście wychodzą z kolejną akcją, prawą stroną biegnie skrzydłowy "Górnika" ,wpada w pole karne ,zagrywa piłkę wzdłuż pole karne a tam pięknym lobem popisuje się Paweł,ale niestety piłka wpada do niewłaściwej bramki i Paweł zapisuje bramkę na swoim koncie ,ale niestety samobójczą. W tym momencie pojawił się w szeregach naszej drużyny pewien niepokój, nie chcieliśmy powtórzyć tej samej sytuacji co z Pisarowcami sprzed tygodnia.
  • W 89 minucie nasz niepokój przeradza się w euforię. Kapitalną solową akcją popisuje się Hubert ,który przebiegł z piłką większe pół boiska ,zagrywa do Radka ,ale piłkę przechwytuje obrońca jednak Radek walczy o nią do końca , udaje mu się ją wyłuskać i umieszcza piłkę w prawym dolnym rogu bramki. 7-3 takim wynikiem ostatecznie kończy się ten mecz.

​Na podsumowanie sezonu nadejdzie jeszcze pora i powstanie z tego osobny post,ale już teraz trzeba podziękować wszystkim ,którzy wspierali nasz zespół w tym sezonie.Od prezesów klubu, po kibiców jak i również najważniejszym zawodnikom i trenerowi bez których nie byłoby tego sukcesu. Bez nich zagranie tego całego sezonu nie byłoby możliwe. Teraz czeka nas przynajmniej 2-miesięczna przerwa od meczów. Najprawdopodobniej nowy sezon wystartuje w okolicach połowy/końca sierpnia. Dziękujemy wszystkim ,którzy wspierają naszą stronę, bardzo to motywuje do dalszego działania i funkcjonowania. Podsumowanie całego sezonu pojawi się już na dniach. W tym poście to już wszystko,dziękuje za uwagę.