Derby po przerwie - zapowiedź 6 kolejki

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej pauzami naszego zespołu powracamy do rozgrywania spotkań. Nasz najbliższy sobotni mecz to derby z LKS "Haczovia" Haczów. Nasi rywale bardzo dobrze weszli w ten sezon. Mają na swoim koncie komplet zwycięstw (wygrali z LKS Lubatówka, "Błękitni" Jasienica Rosielna,LKS "Cisy" Jabłonica Polska oraz LKS Lubatowa) i ex aequo z "Przełęcz" Dukla zajmują pozycję lidera w naszej lidze. Patrząc na to ,że zarówno my jak i nasi przeciwnicy nie graliśmy w ostatni weekend spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Dodatkowo razem z naszymi przeciwnikami mamy straconych tyle samo bramek w tym sezonie (5) ,natomiast jeśli chodzi o bramki strzelone to drużyna "Haczovii" króluje nad nami bo strzeliła o 10 bramek więcej.  Patrząc na poprzednich przeciwników zarówno naszego zespołu jak i przeciwników tak naprawdę najbliższe starcie będzie takim pokazem czego możemy się spodziewać w walce o najwyższe cele z drużynami z górnej części tabeli. Nie pozostaje nic innego jak zaprosić na to miejmy nadzieję emocjonujące spotkanie.Do zobaczenia na stadionie.

Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 14.10

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00